Predám elektrickú 2-sedadlovú trojkolku, 3x pneu Babeta, predná, zadná a ručná brzda, Presun  operadla za prvé alebo za druhé sedadlo, podľa obsadenia. Motor 48V, 1000W s prevodom, odskúšaná nosnosť 380 kg. veľký kôš vzadu, menší vpredu. El. komplet  osvetlenie, svetlá vpredu, vzadu, digitálne osvetlenie, brzdy, smerovky, ručný klakson, el.fanfára. Možné aj nožné ťahanie s prevodom v predu 3st.prevod, vzadu 6st., odskúšaný dojazd na 3 baterie 56 km, možnosť pridania baterie, 2x spätné zrkadlá, bočné vodítko pre psov osnímateľné. Rychlosť max. 0-25  km, tachometer v prednom kole, prívesný vozík s klbom použiteľný aj na ručné ťahanie, pohodlné sedadlá z Babety, možnosť aj malého osvetlenie z baterie 3V, Pravé koleso na pohon elektromotoru, ľavé na nožný pohon. Uzamknutie elektriny spinacou skrinkou klúčom + zámok riadidiel (Babeta), rok dokončenia: 2018, Najazdené  900 km. Váha bez baterie 65 kg. Možnosť montáže tretieho sedadla pre dieťa predu, príp lavice vzadu pre 2 deti.

Výhodná na dovolenky, jazdy po dovolenkových destináciách aj zo psom, príp no namontovaní detskej sedačky aj s dieťatom. Príp. jazdy v meste samostatne alebo vo dvojici. Vhodné aj pre invalida.

Vhodné iba pre toho, kto naozaj vie jazdiť na trojkolke, alebo má záujem sa to naučiť, a toho, kto vie v prípade potreby chytiť do ruky aj servisné náradie. Cena je s jednou 48V bateriou.

Pre zväčšenie obrázku otvorte v novom okne